Jezulatek - Czarna Góra - Parafia Cysterska

1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory kolędowe.
  2. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Ojciec Salezy Brzuszek. Ojcu solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, opieki świętego patrona oraz Niepokalanej Matki.
    • W poniedziałek – Święto Nawrócenia św. Pawła.
    • We wtorek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
    • W czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
    • W sobotę – wspomnienie św. Hiacynty, dziewicy.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy gest Waszego serca w utrzymaniu i funkcjonowaniu Naszej świątyni. Zarówno za te ofiary, które składacie do puszek przy wyjściu i za te wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać za wszelkie dobro.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Jan Rymut, śp. Ludmiła Gawlik i śp. Andrzej Dobrek. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Król Świata, panuje w Waszych sercach i Waszym życiu, pomaga w przezwyciężaniu codziennych trudności, a Niepokalana Matki wyprasza u Niego obfite błogosławieństwo.