Młody Jezus ze Św. Józefem - Kościół Norbertanek w Krakowie

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory.
    • We wtorek – wspomnienie Św. Józefa Pelczara, biskupa.
    • W czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  3. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy gest Waszego serca w utrzymaniu i funkcjonowaniu Naszej świątyni. Zarówno za te ofiary, które składacie do puszek przy wyjściu, za te złożone podczas Mszy o błogosławieństwo rodzin jak i za te wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Marek Wypych, śp. Apolonia Adles oraz śp. Weronika Pasternak. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty uwrażliwia Wasze serca, byście potrafili dostrzegać Bożą obecność w codzienności, a Niepokalana Matka niech stale oręduje za Wami u Swego Syna.