Ogłoszenia duszpasterskie - 30. Niedziela Zwykła - 25.10.2020 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie - 30. Niedziela Zwykła - 25.10.2020

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: niedziela, 25 październik 2020 11:04
Odsłony: 271

Różaniec - Fatima

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W środę: Święto świętych Apostołów – Szymona i Judy Tadeusza.
  • W niedzielę: Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 18.00 Msza święta w intencji Zmarłych, o godz. 19.00 nabożeństwo żałobne.
 3. W dniach 1-8 listopada nasza Parafia włącza się w ogólnopolską akcję pt. „Różaniec do granic”. W tym czasie codziennie o godz. 15.00 zapraszamy do naszej Świątyni na nabożeństwo różańcowe ze specjalnymi rozważaniami, które będzie również transmitowane na żywo na naszej stronie parafialnej i na Facebooku.
 4. Od dziś w zakrystii i kancelarii parafialnej można zamawiać intencje na 2021 rok.
 5. Informujemy, że w zakrystii i kancelarii parafialnej są również przyjmowane wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściu z  kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich drukowanymi literami. Ofiary złożone na wypominki zostaną w całości przeznaczone na remont oświetlenia w kościele.
 6. W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 102 osoby, a 50 osób może zgromadzić się na placu kościelnym. Bardzo prosimy o dezynfekcję dłoni przy wejściu do kościoła oraz o zakrywanie nosa i ust.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Wojciech Okopień, śp. Władysław Fiołek, śp. Jakub Skawski, śp. Marek Knapik, śp. Antonina Grzywińska oraz śp. Wiesław Łączny. Wieczne odpoczywanie…
 9. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć mocy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Niech Matka Niepokalana ma Was nieustannie w swojej opiece i wyprasza u swego Syna potrzebne łaski.

 

 

 

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.