Św. Franciszek otrzymuje stygmaty - obraz z La Verny

1. Dziś o godz. 10.00 w naszej Świątyni odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Przypominamy, że w związku z tym Msze święte o godz. 9.00 i 10.30 będą sprawowane w dolnej kaplicy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
    O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
    • W poniedziałek: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
    • We wtorek: wspomnienie NMP Bolesnej.
    • W środę: wspomnienie świętych męczenników: Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
    • W czwartek: Święto Stygmatów św. Franciszka z Asyżu.
    • W piątek: Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
    • W sobotę: wspomnienie św. Józefa z Kupertynu, prezbitera.
  3. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe kościoła i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  5. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Magdalena Cygan. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i mocy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Życzymy, by dzisiejsze spotkanie z żywym Bogiem umocniło w Was wiarę, nadzieję i miłość, a Matka Niepokalana stale orędowała w Waszych intencjach u Swego Syna.