Krzyż - Góra Pilsko - Zbawienie przyszło przez Krzyż. Wielka to tajemnica. Jeżeli chcesz Mnie naśladować, To weź swój krzyż na każdy dzień I chodź ze Mną zbawiać świat...

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • We wtorek: o godz. 8.00 Msza święta w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.
    • W czwartek: wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. W  tym dniu przypada pierwszy czwartek miesiąca: o godz. 17.00 Msza święta w  intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 w intencji Akcji Katolickiej.
    • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.00 spowiedź dzieci i młodzieży, o  17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa; o 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z  posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.
  3. We wtorek, 1 września, po Mszy świętej o godz. 18.30 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast w piątek, 4 września, również po Mszy świętej o godz. 18.30, zapraszamy na spotkanie dzieci wraz z rodzicami.
  4. Przypominamy, że od września wracamy do odprawiania Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedziele o godz. 13.15.
    Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9.00-10.00 oraz 17.00-18.00.
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na cały nadchodzący tydzień. Niech Duch Święty umocni Was do mężnego wyznawania wiary w codzienności, a Niepokalana stale wyprasza u Swego Syna potrzebne łaski.