Ogłoszenia duszpasterskie na 15. Niedzielę Zwykłą - 12.07.2020 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 15. Niedzielę Zwykłą - 12.07.2020

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: piątek, 10 lipiec 2020 13:17
Odsłony: 418

Matka Boska Fatimska - Fatima - Procesja Różańcowa

 1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. W tym dniu o godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie.
  • W środę: Święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  • W czwartek: wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel (Szkaplerznej).
  • W sobotę: wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
 3. Przypominamy, że w  lipcu i sierpniu nie ma Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a  w  niedzielę o godz. 13.15. Kancelaria jest czynna jedynie popołudniami: w  poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 18.00.
 4. W sobotę, 25 lipca, w godzinach 6.00 – 9.00 na placu kościelnym przed naszą Świątynią odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Jest ona realizowana w ramach akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Zostań patronem polskich misjonarzy” i zostaje przeprowadzana na terenie całej Diecezji. Przychody z  akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w  najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii. Dokładne informacje o zbiórce znajdują się na plakacie w gablocie na placu kościelnym oraz na ulotkach w kruchcie kościoła.
 5. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na potrzeby bieżące kościoła i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Anna Dańczak, śp. Janina Budzik, śp. Barbara Ptak oraz śp. Janusz Rogowski.
  Wieczne odpoczywanie…
 8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitych łask Bożych i darów Ducha Świętego na rozpoczynający się tydzień. Niech Matka Niepokalana ma Was stale w swojej opiece i nieustannie oręduje w  Waszych intencjach u Swego Syna.

 

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.