Ogłoszenia duszpasterskie na 12. Niedzielę Zwykłą - 21.06.2020 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 12. Niedzielę Zwykłą - 21.06.2020

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 20 czerwiec 2020 21:00
Odsłony: 574

Najświętsze Serce Jezusa - Sejny

 1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W środę: Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  • W piątek: o godz. 8.00 Msza święta w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
 3. Akcja Katolicka serdecznie zaprasza na ostatni przed wakacjami wykład biblijny o. dra Edmunda Urbańskiego, który odbędzie się w czwartek, 25 czerwca, po Mszy świętej o  godz. 18.30 w kościele. Będzie on dotyczył błędów podczas czytania Pisma Świętego.
 4. W związku ze zbliżającymi się miesiącami wakacyjnymi, pragniemy przypomnieć, że w  lipcu i sierpniu nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a  w  niedzielę o godz. 13.15. Kancelaria będzie czynna jedynie popołudniami: w  poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 18.00.
 5. Dzisiaj po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na bieżące potrzeby kościoła i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Ewa Czech-Ruman, śp. Zbigniew Szwarnóg, śp. Jan Dębiński oraz śp. Halina Chodacka-Zawadka. Wieczne odpoczywanie…
 8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.  Życzymy, byście znaleźli pokój i  wytchnienie w Najświętszym Sercu Jezusa i  umocnieni Jego miłością, potrafili dzielić się Dobrą Nowiną z całym światem.

 

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.