Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 593

Jezus w drodze do Emaus - Muzeum Śląskie - Katowice

 1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W środę: w tym dniu swego patrona będzie czcił o. Manswet Zawada. Ojcu Solenizantowi życzymy obfitych łask Bożych, darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym i opieki Matki Najświętszej
  • W sobotę: Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
 3. Rodziny z Kręgu Domowego Kościoła, działającego przy naszej Parafii, serdecznie zapraszają na drugie spotkanie z serii „Dobry seans filmowy”, które będzie miało miejsce dzisiaj o godz. 15.30 w salce katechetycznej. Wyświetlony zostanie film pt. „Bóg nie umarł”. Serdecznie zapraszamy na seans wszystkich Parafian, również rodziny z małymi dziećmi, dla których zapewniona będzie opieka.
 4. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 113 serdecznie zapraszają w dniu 22 lutego 2020 r. (sobota) w godz. 10-12 na Bal Karnawałowy. W programie tańce i zabawy przy muzyce, malowanie twarzy oraz słodki poczęstunek.
 5. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe Świątyni. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Janina Szwabowska. Wieczne odpoczywanie…
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty uwrażliwia Wasze serca, byście potrafili dostrzegać Bożą obecność w  codzienności, a Niepokalana Matka niech stale oręduje za Wami u Swego Syna.