Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 527
 1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo różańcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 w intencji Akcji Katolickiej.
  • W piątek: wspomnienie bł. Jana Dunsa Szkota, prezbitera.
  • W sobotę: Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 3. Od dziś w zakrystii i kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na 2020 r.
 4. W związku z coroczną adoracją Najświętszego Sakramentu poszczególnych Parafii, Rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, ks. Zbigniew Bielas, serdecznie zaprasza naszych Parafian i grupy parafialne na całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z 7 na 8 listopada 2019 roku w kaplicy obok Bazyliki Bożego Miłosierdzia. Adoracja trwa od godz. 21.00 do 6.00 rano.
 5. W przyszłą niedzielę, 10.11, będziemy gościć w naszej Wspólnocie Parafialnej Siostry Sercanki, które po Mszach świętych będą zbierać dobrowolne ofiary na prowadzone przez to Zgromadzenie dzieła miłosierdzia. Z tego względu nie będzie comiesięcznej kwesty na potrzeby Świątyni. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Ewa Żyła, śp. Cecylia Korszla, śp. Adrian Kozłowski oraz śp. Apolonia Kutna. Wieczne odpoczywanie...
 8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Zbawiciel świata i zwycięzca śmierci, opromieni Was zbawczym blaskiem swojej miłości, a  Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski dla Was i Waszych bliskich.