Ogłoszenia duszpasterskie na 25. Niedziele Zwykłą - 22.09.2019 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 25. Niedziele Zwykłą - 22.09.2019

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 21 wrzesień 2019 22:41
Odsłony: 603
 1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  1. W poniedziałek: wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  2. W środę: wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera.
  3. W piątek: wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera.
  4. W sobotę: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
 3. W ubiegłą niedzielę po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestowali na dalsze potrzeby remontowe Świątyni. Zebrano kwotę 6 060 zł. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 4. W piątek, 27 września, o godz. 17.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy pragną rozpocząć tę piękną i zaszczytną służbę Bogu i Kościołowi.
 5. W przyszłą niedzielę, 29 września, po Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się w salce katechetycznej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo prosimy o obecność.
 6. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza do udziału w corocznej pielgrzymce FZŚ do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd odbędzie się w dniu 29 września (niedziela) o godz. 7.00. Zgłoszenia przyjmuje s. Teresa Majcher w każdy poniedziałek po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.30. Koszt uczestnictwa: 30 zł od osoby.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Adam Boroń. Wieczne odpoczywanie...
 9. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Niepokalana Matka stale oręduje w Waszych intencjach u Swego Syna i wyprasza u Niego potrzebne łaski dla Was i Waszych rodzin.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.