Matka Boska - Żywiec

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • We wtorek: Święto NMP Kalwaryjskiej. O godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie.
    • W środę: wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
    • W czwartek: Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte będą sprawowane w górnym kościele o godzinach: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i ostatnia Msza święta o godz. 20.00. Poświęcenie ziół i kwiatów na każdej Mszy świętej.
    • W piątek: wspomnienie św. Beatrycze z Silvy, dziewicy.
    • W sobotę: Święto św. Jacka, prezbitera.
  3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe Świątyni. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. W dniach 23-25 sierpnia 2019 roku w budynku Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Ojcowskiej 1 odbędą się rekolekcje dla kandydatów do Zakonu Braci Mniejszych i rozeznających powołanie. Dokładne informacje o zapisach i kontakt do Ojca Organizatora – o. Piotra Gądka – znajdują się na plakatach w kruchcie kościoła i gablocie na placu kościelnym.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Bogusława Rogala-Rogalska oraz śp. Wanda Czepiec. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.