Chrystus Zmartwychwstały - Fatima

1. Przypominamy, że dziś o godz. 10.00 będziemy przeżywać w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Z tego względu nie będzie Mszy Świętej o godz. 10.30. O godz. 19.00 nabożeństwo majowe.
    • W poniedziałek: wspomnienie NMP z Fatimy. O godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie połączone z majówką.
    • We wtorek: Święto św. Macieja, apostoła. O godz. 18.30 piąty dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy.
    • W środę: wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony.
    • W czwartek: Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Również w tym dniu o godz. 18.30 odbędzie się Msza Święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • W piątek: wspomnienie św. Paschalisa Baylona, zakonnika.
    • W sobotę: wspomnienie św. Feliksa z Cantalice, zakonnika.
  3. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach Świętych na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Bronisława Okular, śp. Helena Baran, śp. Stanisław Gwoździński oraz śp. Aleksander Jantas. Wieczne odpoczywanie...
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.