Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 656

Ubiczowanie Pana Jezusa - Piekary Śląskie

 1. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
  • w poniedziałek o godz. 17.00 dla klas VIII,
  • we wtorek o godz. 17.00 dla klas VII,
  • w środę o godz. 17.00 dla klas VI
  • oraz w czwartek o godz. 17.00 dla klas III gimnazjalnych.
 2. Wielki Post to czas zadumy, refleksji i nawrócenia serca. Droga Krzyżowa w Wielkim Poście będzie odbywała się od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W sobotę o godz. 18.00 różaniec. W niedziele drogę krzyżową o godz. 16.30 poprowadzą kapłani, a o godz. 17.00 będą odbywać się Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w tych wielkopostnych nabożeństwach. W okresie Wielkiego Postu kapłani będą dyżurować w konfesjonałach w dni powszednie od godz. 17.30, a w piątek cały dzień podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
 3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach Świętych na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni (planowane w czasie wakacyjnym malowanie kościoła). Za wszelkie ofiary już dziś składamy najserdeczniejsze podziękowania.
 4. W tym tygodniu zakończyliśmy kompleksowy remont trzech salek, korytarza oraz dolnych toalet. Za wszelkie ofiary składane na ten cel z serca dziękujemy. Salki zostały wyremontowane z myślą o spotkaniach grup parafialnych, młodzieży oraz innych inicjatywach podejmowanych przez Parafian.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Danuta Kmiecik, śp. Helena Wójcik, śp. Leszek Trzeniec, śp. Wojciech Karlik oraz śp. Wiktoria Zasadzka. Wieczne odpoczywanie...
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia na rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i osobistego spotkania z Miłosiernym Bogiem.