1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W piątek: Pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza Święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do serca Pana Jezusa; o 18.30 Msza Święta w intencji misji i misjonarzy.
    • W sobotę: wspomnienie św. Agnieszki z Pragi, dziewicy, oraz pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza Święta w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii kwestowali po Mszach Świętych na potrzeby związane z pokryciem kosztów ogrzewania kościoła, klasztoru i salek katechetycznych. Zebrano kwotę 6 400 zł. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Ludwik Mazgaj. Wieczne odpoczywanie...
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia na rozpoczynający się tydzień. Niech Bóg umocni Was i Wasze rodziny Swoim błogosławieństwem, a Matka Najświętsza stale wyprasza potrzebne łaski.