Matka Boska w Sejnach

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • We wtorek: W tym dniu swojego patrona będzie czcił o. Manswet Zawada. Ojcu Solenizantowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: wszelkich potrzebnych łask, darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz orędownictwa i opieki Niepokalanej Matki.
    • W czwartek: o godz. 18.30 odbędzie się Msza Święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • W piątek: Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
    • W sobotę: wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  3. Dziś przedstawiciele naszej Parafii kwestują po Mszach świętych na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła, klasztoru i salek katechetycznych. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Irena Pęczak. Wieczne odpoczywanie...
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wszelkiej pomyślności na rozpoczynający się tydzień. Niech dzisiejsze spotkanie z Żywym Bogiem umocni Was w codzienności, byście byli prawdziwymi świadkami Jezusa.