Szopka

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną świętem Trzech Króli. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy świętej. Są one do nabycia przed każdą Mszą świętą u młodzieży w kruchcie kościoła.
    O godz. 19.00 nieszpory kolędowe.
  2. Styczeń jest w naszej Wspólnocie Parafialnej czasem wizyty duszpasterskiej. Potraktujmy „kolędę” jako spotkanie połą­czone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom czy mieszkanie przy­chodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym błogosławieństwem. W cza­sie wizyty duszpasterskiej prosimy, aby na stole nakrytym białym obru­sem, były: krzyż, świece i woda święcona.

Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    • Poniedziałek, 07.01: ul. Elsnera 24, ul. Wielkotyrnowska 20.
    • Wtorek, 08.01: ul. Makowskiego 18, ul. Wielkotyrnowska 39.
    • Środa, 09.01: ul. Wodzinowskiego – domki, ul. Makowskiego 20.
    • Czwartek, 10.01: ul. Weissa 8, ul. Weissa 20.
    • Piątek, 11.01: ul. Lentza 6, ul. Lentza 4.
    • Sobota, 12.01: ul. Wysockiego – domki, ul. Murarska 3B i 3C, ul. Murarska 19 oraz ul. Murarska – domki.
    • Niedziela, 13.01: ul. Lentza 2 oraz ul. Weissa 18.
      Kolędę rozpoczynamy w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 16.00, natomiast w soboty i niedziele od godz. 15.00.
  3. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Janusz Brykalski. Wieczne odpoczywanie...
  5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus opromienia Was światłem zbawczej miłości, a Niepokalana Matka stale wyprasza potrzebne łaski.