Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 34. Niedziela Zwykła - 25.11.2018 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 34. Niedziela Zwykła - 25.11.2018

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: piątek, 23 listopad 2018 19:14
Odsłony: 729

Chrystus Król - Wroclaw

 1. Dziś na Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się przyjęcie nowych kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza oraz pasowanie do nowych funkcji ministranckich. O godz. 16.00 Msza święta w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, o godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej. O godz. 19.00 czytanie wypominek i droga krzyżowa za zmarłych.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera.
  • We wtorek: wspomnienie św. Franciszka Antoniego Fasaniego, prezbitera.
  • W środę: wspomnienie św. Jakuba z Marchii, prezbitera. 
  • W czwartek: Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego. O godz. 18.30 pierwszy dzień nowenny przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.
  • W piątek: Święto św. Andrzeja, Apostoła.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o godz. 18.30 Msza święta w intencji Róż Żywego Różańca.
 3. Przyszła niedziela, dnia 2 grudnia, będzie pierwszą niedzielą adwentu. Już dziś serdecznie zapraszamy Was na Msze święte roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny, które rozpoczną się w poniedziałek, 3 grudnia, i w naszej Świątyni będą sprawowane o godz. 6.20. Z tego względu w okresie adwentu nie będzie Mszy świętej o godz. 7.00.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Jacek Szumny oraz śp. Ryszard Mej. Wieczne odpoczywanie...
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Król Wszechświata, stale króluje w Waszych sercach, napełniając je pokojem i miłością, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.