Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 653

Fatima

 1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • We wtorek: wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera.
  • W środę: wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, Doktora Kościoła.
  • W czwartek: Uroczystość NMP Anielskiej z Porcjunkuli. Tego dnia za pobożne nawiedzenie kościoła franciszkańskiego lub parafialnego można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (odmówienie Ojcze nasz i Wierzę, stan łaski uświęcającej, Komunia święta, brak przywiązania do grzechu i modlitwa w intencjach Ojca Świętego). W tym dniu przypada również pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. O godz. 18.00 różaniec, o godz. 18.30 Msza święta w intencji Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Marcin Malaga, śp. Kazimiera Adamska, śp. Andrzej Kwinta, śp. Zofia Korytowska oraz śp. Marianna Leszczyńska. Wieczne odpoczywanie...
 5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na nadchodzący tydzień. Niech Duch Święty otwiera Wasze oczy na piękno świata, a Maryja stale otacza matczyną opieką.