Ogłoszenia duszpasterskie na 15. Niedzielę Zwykłą - 15.07.2018 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 15. Niedzielę Zwykłą - 15.07.2018

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: piątek, 13 lipiec 2018 18:55
Odsłony: 392

Anioł Stróż - Kopalnia Soli w Wieliczce

 1. Dzisiaj o godz. 12.00 w naszej Świątyni o. Salezy Brzuszek odprawi uroczystą Mszę Świętą jubileuszową z okazji 60-lecia kapłaństwa. Ojcu Jubilatowi życzymy dalszych obfitych łask Bożych w służbie zakonnej, apostolskiej gorliwości oraz nieustannej opieki Niepokalanej Matki.
  O godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Szkaplerznej).
  • W środę: wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
  • W sobotę: wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i Doktora Kościoła.
 3. Dziś po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.
 4. Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 21 lipca (sobota). Zbiórka uczestników o godz. 6.45 w dzień wyjazdu na przystanku autobusowym do Galerii Bronowice - pod wiaduktem. Koszt uczestnictwa: 35 zł od osoby. Zgłoszenia u s. Teresy po Mszy Świętej wieczornej w poniedziałek.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisława Pomierny oraz śp. Kazimierz Stryszawski. Wieczne odpoczywanie...
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na nadchodzący tydzień. Niech czas urlopów i wakacji będzie okazją do głębszego przeżywania wiary oraz dziękczynienia Bogu za otrzymane łaski, a Maryja Niepokalana niech stale ma Was w swojej opiece.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.