Anioł Stróż - Kopalnia Soli w Wieliczce

1. Dzisiaj o godz. 12.00 w naszej Świątyni o. Salezy Brzuszek odprawi uroczystą Mszę Świętą jubileuszową z okazji 60-lecia kapłaństwa. Ojcu Jubilatowi życzymy dalszych obfitych łask Bożych w służbie zakonnej, apostolskiej gorliwości oraz nieustannej opieki Niepokalanej Matki.
    O godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Szkaplerznej).
    • W środę: wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
    • W sobotę: wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i Doktora Kościoła.
  3. Dziś po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.
  4. Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 21 lipca (sobota). Zbiórka uczestników o godz. 6.45 w dzień wyjazdu na przystanku autobusowym do Galerii Bronowice - pod wiaduktem. Koszt uczestnictwa: 35 zł od osoby. Zgłoszenia u s. Teresy po Mszy Świętej wieczornej w poniedziałek.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisława Pomierny oraz śp. Kazimierz Stryszawski. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na nadchodzący tydzień. Niech czas urlopów i wakacji będzie okazją do głębszego przeżywania wiary oraz dziękczynienia Bogu za otrzymane łaski, a Maryja Niepokalana niech stale ma Was w swojej opiece.