Ogłoszenia duszpasterskie na 9 Niedzielę Zwykłą - 3.06.2018 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 9 Niedzielę Zwykłą - 3.06.2018

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 02 czerwiec 2018 22:15
Odsłony: 441

Kapliczka w Polu - droga na Lachów Groń

 1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe. O godz. 20.00 Msza święta w intencji parafialnego duszpasterstwa młodzieży; po Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.
  Również dzisiaj swoje imieniny obchodzi Ojciec Jubilat Leszek Dudziński. Życzymy mu wszelkich potrzebnych łask Bożych, darów Ducha Świętego, opieki Matki Niepokalanej i Świętego Patrona oraz pomyślności w życiu zakonnym i kapłańskim.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • We wtorek: wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika. O godz. 18.30 ósmy dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 17.00 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej.
  • W piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 3. W przyszłą niedzielę schola z naszej Parafii po każdej Mszy świętej będzie zbierać dobrowolne ofiary na wyjazd wakacyjny dzieci. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Również w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 odbędzie się w naszej Świątyni Msza święta dla osób niesłyszących, tłumaczona na Polski Język Migowy.
 5. Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie XIV LO i Gimnazjum nr 14 serdecznie zapraszają na Festyn Azorski, organizowany w ramach Dni Dzielnicy IV, który odbędzie się 8 czerwca 2018 r. w piątek w godzinach od 15.30 do 18.30 na terenie ZSO nr 5 przy ul. Chełmońskiego 24. W programie między innymi: występy artystyczne, pokazy służb mundurowych, konkursy z nagrodami, gry i zabawy artystyczne, malowanie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania całe rodziny.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Tadeusz Wojtaszek, śp. Danuta Kalczyńska, śp. Ryszard Nowojowski oraz śp. Lucyna Kukulska. Wieczne odpoczywanie...
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich łask Bożych na rozpoczynający się tydzień. Niech Wasze serca znajdą ukojenie w Najświętszym Sercu Pana Jezusa, a Matka Niepokalana niech stale oręduje w Waszych intencjach.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.