Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 621

Zmartwychwstanie - Pierwsi Zbawieni - Adam i Ewa - Fragment Ołtarza - Kościół na Azorach

  1. Dzisiaj w dolnej kaplicy odbywa się wystawa prac malarskich i rysunków Pani Julii Szczygieł, naszej organistki. Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia tych prac. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
  2. We wtorek, 17 kwietnia, pierwszy dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy.
  3. 19 kwietnia, w czwartek, o godz. 18.30 odbędzie się Msza Święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
  4. W dzisiejszą niedzielę przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.
  5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza parafian i sympatyków do udziału w trzydniowej pielgrzymce do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, w dniach 15-17 czerwca. Okazją jest nadzwyczajny Rok św. Józefa, ustanowiony wraz ze specjalnymi odpustami przez papieża Franciszka. W programie także wiele innych świętych miejsc; szczegóły w gablocie Akcji Katolickiej i na stronie internetowej parafii. Zapisy chętnych i wpłaty będą przyjmowane na naszych dyżurach – najbliższy w niedzielę 22 kwietnia, w zakrystii, w godzinach 9:45 do 13:30, kolejne w niedziele 6 maja i 27 maja, to samo miejsce i czas. Wpłat można dokonać w ratach.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Franciszek Leszczyński, śp. Małgorzata Zurzycka oraz śp. Józef Pawlak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.