Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Odsłony: 687

Ostra brama - Litwa - reprodukcja Konania Jezusa z Limpias w Hiszpanii

 1. Dzisiaj o godz. 16.30 Droga Krzyżowa, o godz. 17.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną; o godz. 17.00 Msza Święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 w intencji Akcji Katolickiej.
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza Święta dla nich. O godz. 18.30 Msza Święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza Święta w intencji Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Droga krzyżowa w Wielkim Poście odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.30.
 4. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej parafii kwestowali na potrzeby związane z pokryciem kosztów ogrzewania kościoła, klasztoru i salek katechetycznych. Zebrano kwotę w wysokości 5270 zł. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”!
 5. W tym tygodniu przygotowania do sakramentu bierzmowania dla klas
  • VII – w poniedziałek o godz. 17.30,
  • II – we wtorek o godz. 17.00,
  • III – w środę o godz. 17.00.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stefan Heród i śp. Maria Skurczyńska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem świętego nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i osobistego spotkania z Miłosiernym Bogiem.