Ogłoszenia duszpasterskie na 33 Niedziele Zwykłą - 19.11.2017 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 33 Niedziele Zwykłą - 19.11.2017

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 18 listopad 2017 20:04
Odsłony: 680

Matka Boska - Sierakowice

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie obowiązkowe św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
  • We wtorek: wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  • W środę: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
  • W piątek: wspomnienie obowiązkowe św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.
 2. W czwartek (23 listopada) o godz. 18.30 odbędzie się Msza Święta z udziałem Akcji Katolickiej, a po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i uczczenie relikwii św. Jana Pawła II, wybranego na głównego patrona Akcji Katolickiej.
 3. W przyszłą niedzielę, ostatnią roku liturgicznego, o godz. 10.30 odbędzie się przyjęcie siedmiu nowych ministrantów i dwóch kandydatów do służby liturgicznej.
 4. Dzisiaj przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na potrzeby spłaty związanej z remontem placu kościelnego. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.
 5. Dyrektor i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 113 serdecznie zapraszają w dniu 23 listopada 2017 r. od godz. 17.00 do 19.00 dzieci, które od września 2018 r. rozpoczynają naukę w klasie pierwszej i „zerówce”, wraz z rodzicami na „Dzień Otwarty Szkoły”. W programie m.in. gry i zabawy sportowe, ciekawe zajęcia plastyczne . Prosimy o przyniesienie obuwia zamiennego i stroju gimnastycznego. Rodzicom proponujemy obejrzenie sal lekcyjnych oraz zapoznanie się z bazą szkoły.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Krystyna Stefanik i śp. Sławomir Bartoszewski. Wieczne odpoczywanie...
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu. Niech franciszkańskie pozdrowienie „Pokój i dobro!” napełnia Wasze serca i domy chrystusową radością, a Maryja niech stale wyprasza potrzebne łaski.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.