Ogłoszenie duszpasterskie na 21 niedzielę zwykłą - uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej - 26.08.2012 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: piątek, 31 sierpień 2012 19:21
Odsłony: 1751
  1. Dzisiaj o godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: W Poniedziałek - wspomnienie św. Moniki. We wtorek - wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. W Środę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela. W sobotę – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy.
  3. Wyjazd na pielgrzymkę autokarową do sanktuariów ziemi świętokrzyskiej (Święty Krzyż, Kałków-Godów, Sulisławice i Wiślica) o godz. 5.45 - zbiórka uczestników pielgrzymki na pętli MPK „Azory”.
  4. W ubiegłą niedzielę, po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii kwestowali na spłacenie pożyczki bankowej zaciągniętej na konieczne prace remontowe. Zebrano kwotę wys. 4. 256 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne ”Bóg zapłać”.
  5. Niech Matka Boża Częstochowska, otacza nas wszystkich swoją przemożną opieką i wyprasza naszym Rodzinom i naszej Ojczyźnie Boży pokój. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej świątyni i klasztoru życzymy błogosławionej niedzieli i obfitego Bożego Błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.