1. Dzisiaj o godz. 16:30 - Droga Krzyżowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. W tym tygodniu katechezy dla przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
    • klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    • drugich - we wtorek o godz. 17.00,
    • trzecich - w środę również o godz. 17.00.

3. W przyszłą niedzielę, o godz. 10.00, w salce katechetycznej - spotkanie organizacyjne Przedstawicieli Grup Parafialnych, dotyczące dorocznej parafialnej drogi krzyżowej oraz triduum paschalnego.

4. Również w przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca marca, po Mszach św., Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali, na potrzeby naszej świątyni.

5. Ofiary na kwiaty do Bożego grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.