1. Dzisiaj o godz. 16:30 - Droga Krzyżowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Droga Krzyżowa w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
    • W Poniedziałek – o godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • W Czwartek - o godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian; o 16:30 koronka; o 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • W Piątek - z racji pierwszego piątku miesiąca o godz. 16:30 spowiedź dzieci i młodzieży naszej parafii, a o 17.00 - Msza św. dla nich; o 18.0 0- Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. O godz. 18.30 Msza św. koncelebrowana, w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • W Sobota - o godz. 18.00- nabożeństwo różańcowe, o godz. 18.30 -Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.

3. Ofiary na kwiaty do Bożego grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.

4. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.

5. Dzisiaj gościmy ks. Michała Kowalskiego, proboszcza parafii MB Częstochowskiej, wygłosi okolicznościową homilię i będzie zbierał tacę niedzielną, która w całości przeznaczona jest na budowę nowego kościoła w Woli Zachariaszowskiej.