1. Dzisiaj, po Mszy św. o godzinie 18.00, Odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Światowych Dni Młodzieży. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• We wtorek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
    • W środę – wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes, 23 Światowy dzień chorego, z ustanowienia św. Jana Pawła II Papieża. O godz. 10.00 - Msza św. w intencji chorych i starszych wiekiem parafian, oraz udzielenie Sakramentu Namaszczenia Chorych.
    • W sobotę – święto świętach Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
    • klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    • we wtorek; dla klas drugich o godz. 17.00 i w środę;
    • dla klas trzecich, również o godz. 17.00.

4. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzi Przełożony naszej Wspólnoty zakonnej; O. Gwardian Klaudiusz Bartos. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; niech Chrystus i Jego Matka, Maryja otacza Go swoją opieką i rozświetla drogi kapłańskiego i zakonnego życia. Życzymy Darów Ducha św. w kierowaniu naszą Wspólnotą zakonną oraz entuzjazmu i świętości św. Franciszka.

5. Również w przyszłą niedzielę; po Mszach św., Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, klasztoru i sal katechetycznych. Łączna kwota za miesiąc; grudzień 2014r, styczeń i luty 2015r.; to 22. 192 zł. z VAT. W miesiącu grudniu i styczniu nie były przeprowadzane kwesty na powyższy cel.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.