1. Dzień Świętej Rodziny jest okazją do szczególnego świętowania jubileuszy małżeństw, które w tym roku obchodziły 50-tą, oraz 25-tą rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa. W ich intencji zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta Jubileuszowa, o godz. 13.15.
    O godz. 15.30 - Adoracja przy żłóbku, która poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich. O godz. 16.00 - Msza św. dla nich. O godz. 19.00 - nieszpory kolędowe.

2. W środę - o godz. 18.00 - nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne, o godz. 18.30 - Msza św. na zakończenie Starego Roku, z okolicznościowym kazaniem.

3. W czwartek – Nowy Rok Pański 2015 - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w porządku niedzielnym. Adoracja Eucharystyczna o godz. 17.30 - którą poprowadzi Koło Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.00 - Msza św. w ich intencji, z udziałem Ojca Redemptorysty; O. Piotra Andrukiewicza.

4. W piątek – 2 stycznia, rozpoczynamy wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwanej; kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom , czy mieszkanie przychodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był; krzyż, świece i woda święcona.
  5. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej do 30 stycznia 2015r. - kancelaria parafialna będzie czynna; w poniedziałek, środę i piątek, tylko w godz. od 9.00 do 10.00.

6. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2014/2015
    Data Godzina rozpoczęcia Adres
    2 stycznia - piątek od godz. 16:00 ul. Palacha - blok nr 15
    ul. Makowskiego - blok nr 8
    3 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Stachiewicza - blok nr 40A
    ul. Stachiewicza - domki
    4 stycznia - niedziela od godz. 15:00 ul. Stachiewicza - blok nr 40
    ul. Stanisławskiego - domki

7. Wszystkim Rodzinom naszej parafii, Dobrodziejom; życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa. Niech zatrzymanie się nad tajemnicą Świętej Rodziny, napełni nasze serca pokojem, a Jezus niech nam hojnie błogosławi i niech obdarzy Was pokojem.