1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę Adwentu 2014 rozpoczyna się w całym Kościele ROK ŻYCIA KONSEKROWANEGO, ogłoszony przez Ojca Świętego Franciszka. Pragniemy w tym czasie jeszcze bardziej uświadomić sobie, jak ważne miejsce w życiu Kościoła zajmują osoby konsekrowane, kobiety i mężczyźni. Pragniemy dziękować Bogu za ich charyzmat, świadectwo i służbę.
    W czasie Adwentu zapraszamy wszystkich szczególnie dzieci i młodzież do uczestnictwa w Mszach św. roratnich, sprawowanych wcześnie rano, ku czci Najśw. Maryi Panny. Msza św. roratnia sprawowana będzie w dni powszednie o godz. 6.20. Przez cały okres Adwentu Mszy św. o godz. 7.00 - nie będzie.
    Dzisiaj o godz. 15.30 - adoracja Eucharystyczna, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich, po adoracji Msza św. dla nich.

2. n
    • we wtorek – wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego, kapłana.
    • w środę – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana.
    • w czwartek – od godz. 9.00 - kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych naszych Parafian. O godz. 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • w piątek - pierwszy piątek miesiąca: o godz. 16.30 – spowiedź św. dzieci i młodzieży, o godz. 17.00 - Msza św. dla nich; o godz. 18.30 - Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • w sobotę - dzień skupienia dla F.Z.Ś. o godz. 14.30 - zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej, na sposób fatimski. O godz. 18.30 – Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

4. Dzisiaj, po Mszach św. można zamawiać intencje mszalne na rok 2015r.

5. W czasie adwentu będzie można skorzystać z posługi sakramentu spowiedzi św. w dni powszednie kapłani będą dyżurować w konfesjonale od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św.
    Pragniemy poinformować, że z przyczyn praktycznych i przepisów liturgicznych będziemy rezygnować ze spowiedzi św. podczas Mszy świętych.
    • Spowiedź św. w niedziele i święta - pół godziny przed Mszą św.
    • W tygodniu; na rannych Mszach św., a pół godziny przed wieczorną Mszą św.

6. Przez cały okres adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom.

7. Przy wyjściu z kościoła, można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.

8. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.