1. Dzisiaj Msze św. o godz. 6.00. 7.30, 9.00, 10.30, i 12.00. O godz. 13.15 - Mszy św. nie będzie. Po południu Msza św.; o godz. 18.00 - w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 19.00 - procesja żałobna po kościele z modlitwami za zmarłych, ostatnia Msza św. o godz. 20.00.

2. Wierni, którzy nawiedzą, kościół, lub kaplicę, dziś i jutro mogą, tylko raz dziennie, dostąpić, odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Warunki uzyskania odpustu: stan łaski uświęcającej, Komunia św., modlitwa Ojcze nasz.., Wierzę w Boga oraz modlitwa w intencji Ojca świętego. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz dniach od 1 do 8 listopada i pomodlą się za zmarłych zyskują dla nich odpust zupełny.

3. W niedzielę - Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (dzień zaduszny). O godz. 19.00- nabożeństwo żałobne, z modlitwami za zmarłych. Msze św. w dzień zaduszny; porządku niedzielnym.

4. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.

5. Przez cały miesiąc listopad w naszej świątyni czytanie wypominek w dni powszednie o godz. 17.45 o godz. 18.00 - nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszej świątyni, a następnie o godz. 18.30 - Msza św. na sposób gregoriański. W niedziele – czytanie wypominek i Droga Krzyżowa za zmarłych; o godz. 19.00. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne modlimy się w każdą niedzielę; o godz. 11.40 i na Mszy św. o godz. 12.00.