1. Dzisiaj o godz. 15.30 - adoracja Eucharystyczna, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich. O godz. 16.00 - Msza św. dla nich. O godz. 19.00 - Nabożeństwo różańcowe.

• we wtorek - święto św. Apostołów; Szymona i Judy Tadeusza.
    • w sobotę - Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 6.00. 7.30, 9.00, 10.30 i 12.00. O godz. 13.15 - Mszy św. nie będzie. Po południu Msza św.; o godz.; 18.00, o godz. 19.00 - procesja żałobna po kościele z modlitwami za zmarłych, ostatnia Msza św. o godz. 20.00.
    • wierni, którzy nawiedzą, kościół, lub kaplicę, dziś i jutro mogą, tylko raz dziennie, dostąpić, odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Warunki uzyskania odpustu: stan łaski uświęcającej, Komunia św., modlitwa Ojcze nasz.., Wierzę w Boga oraz modlitwa w intencji Ojca świętego.
    • wierni, którzy nawiedzą cmentarz dniach od 1 do 8 listopada i pomodlą się za zmarłych zyskują dla nich odpust zupełny.
    • w niedzielę - wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (dzień zaduszny). O godz. 19.00 - nabożeństwo żałobne, z modlitwami za zmarłych.
    • Sprostowanie do ogłoszenia w Miesięczniku Nasza Wspólnota - w informacjach duszpasterskich wkradła się pomyłka; Msze św. w dzień zaduszny w porządku niedzielnym.

3. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej, są wypominki. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne; w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.

4. W ubiegłą niedzielę, w trzecią miesiąca października, Przedstawiciele naszej parafii, kwestowali po Mszach św. na spłacenie kosztów związanych z Tablicami Ledowymi do wyświetlania pieśni. Całkowity koszt to; piętnaście tysięcy złotych. ( 15.000 zł.) Zebrano kwotę wys. 4.852zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać".

5. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.