1. Dzisiaj o godz. 19.00 - Nabożeństwo różańcowe. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni, są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.45, a niedziele o godz. 19.00.

• we wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
    • w czwartek - wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
    • klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    • r
    • dla klas drugich - we wtorek o godz. 17.00
    • i klas trzecich – w środę również o godz. 17.00.

4. W ramach przygotowania duchowego do Światowych Dni Młodzieży (ŚDM) w naszej parafii, przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.00 zostanie uroczyście wniesiony; Krzyż Światowych Dni Młodzieży. Po Mszy św. zapraszamy młodzież, studentów, na spotkanie organizacyjne w salce katechetycznej.

5. Za zgodą ks. Kardynała, dzisiaj po Mszach św. rodzice, dzieci z nowotworem złośliwym, będą zbierać dobrowolne ofiary, na leczenie swoich dzieci.

6. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.