1. Dzisiaj o godz. 19.00 - Nieszpory niedzielne.

• w poniedziałek - święto św. Klary z Asyżu, dziewicy.
    • w środę - święto NMP Kalwaryjskiej.
    • w czwartek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
    • w piątek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwane w tradycji polskiej Matki Bożej Zielnej. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym. O godz. 19.00- nabożeństwo maryjne. W tym dniu poświęcenie zbóż, owoców ziół i kwiatów na każdej Mszy św. Również w dym dniu przypada 94 rocznica "Cudu nad Wisłą"( Bitwy Warszawskiej z 1920r.) Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  3. W przyszłą niedzielę - trzecią miesiąca sierpnia Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na potrzeby remontowe, po Mszach św.

4. Niech dar Bożego Błogosławieństwa w mocy Jego Słowa, dotyka naszych serc, abyśmy mieli odwagę podejmować wezwanie do przemiany samych siebie. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom i wypoczywającym na wakacjach; życzymy radosnego przeżywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.

5. Wszystkim zaś wyjeżdżającym na urlopy, życzymy udanego wypoczynku. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele - niech to będzie strój godny tego miejsca.

Kolęda 2020/2021

Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą.

Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021.

Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach.

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.