1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo majowe.

• W Poniedziałek - wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana.
    • We wtorek – święto Świętych Apostołów: Filipa i Jakuba Również w tym dniu kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 Msza Św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna.
    • W środę - spotkanie dzieci klas III, o godz. 17.00 - w kościele, związane z Rocznicą Pierwszej Komunii św.
    • W czwartek – Uroczystość św. Stanisława,biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
    • W Sobotę - O godz. 16.00 - spowiedź dzieci klas trzecich i ich rodziców.

3. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom na­szej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Życzymy by Jezus Chrystus napełnił Was mocą swojej łaski, niech swoją miłością błogosławił Wam i Waszym rodzinom.