1. Obraz z sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku - źródło: info.wiara.plDzisiaj obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, którego apostołką jest nasza rodaczka, święta siostra Faustyna Kowalska.
    Dzisiaj przeżywamy także Kanonizację dwóch papieży Jana Pawła II i Jana XXIII. Wyniesienie do chwały tych świętych, jest radosnym darem Bożego Miłosierdzia. Akt kanonizacji jest potrzebny nam, byśmy nieustannie kroczyli drogą świętości, którą wyznacza Ewangelia, nauczanie i życie św. Jana Pawła II. O godz. 19:00 - zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za kanonizację naszego Rodaka, które przygotował o. Manswet z młodzieżą.

Jan Paweł  II - źródło: bractwo-kurkowe.pl  Jan XXIII - źródło: Wikipedia
  2. We wtorek – kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 Msza Św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna. Również w tym dniu spotkanie dzieci klas III, o godz. 16:00 - w kościele, związane z Rocznicą Pierwszej Komunii św.

3. W czwartek o godz. 9.00 - odwiedziny chorych z sakramentalna posługą, o godz.17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.00 - rozpoczęcie nabożeństw majowych ku czci NMP, które będą odprawiane w dni powszednie o godz. 18 a w niedziele i święta o godz. 19.00.

4. W Piątek - O godz. 16.30 - spowiedź dzieci i młodzieży, a o godz. 17.00 - Msza św. dla nich. o godz. 18. nabożeństwo majowe, o godz. 18.30 - Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.

5. Sobota - Uroczystość NMP Królowej Polski i Święto Narodowe; Msze św. będą sprawowane o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, i ostatnia Msza św. 18:00. O godz. 19:00– nabożeństwo majowe. O godz. 18:00- Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.

6. Przedstawiciele Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w dzisiejszą niedzielę będą na dyżurach przyjmowali wpłaty kolejnych rat za pielgrzymkę na Litwę. Dyżurujemy w zakrystii po Mszach świętych o 7:30, 9:00, 10:30 i 12-tej.

7. Oddział Akcji Katolickiej Parafii Niepokalanego Poczęcia N.M.P. i organizator wystawy; Radny Miasta Krakowa, p. Bolesław Kosior zapraszają na wystawę obrazów poświęconych Janowi Pawłowi II i Janowi XXIII.
    Na wystawie będą prezentowane nowe prace Pana Zbigniewa Pilcha, znanego już Państwu z poprzednich wystaw w naszej parafii. Wystawa umieszczona została w dolnym kościele. Możliwość jej obejrzenia będzie po każdej Mszy św. – dzisiaj - 27 kwietnia; w godz. od 6:30 do 14:30 i 18:30-21:00.

8. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom na­szej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego prze­żywania świąt Wielkanocnych w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosła­wieństwa. Życzymy by Jezus Chrystus napełnił Was mocą Zmartwychwstania. Niech swoją miłością błogosławi Wam i Waszym rodzinom.