1. Dzisiaj o godz. 19.00 – Nieszpory niedzielne.

• w poniedziałek - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. W tym dniu o godz. 10.15 - nabożeństwo różańcowe w intencji śp. O. Przemysława Brzowskiego. Przeżył 74 lata, w Zakonie 55 lat, jako kapłan 46 lat. Pełnił posługę duszpasterską, jako wieloletni katecheta, gwardian na Azorach. O godz. 11.00 - Msza św. Ceremonie pogrzebowe na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie, o godz. 13.00 od głównej bramy cmentarza.

• we wtorek -wspomnienie N.MP. z Lourdes – 22 Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.00 - uroczysta Msza św. w intencji wszystkich chorych cierpiących naszej parafii, z okolicznościowym kazaniem i udzieleniem sakr. Namaszczenia Chorych.

• w piątek - święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

• w sobotę - w tym dniu swoje imieniny obchodzi Przełożony naszej wspólnoty zakonnej; O. Gwardian Klaudiusz Bartos. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; niech Jezus Chrystus i Jego Matka Maryja, otacza Go swoją opieką i rozświetlają drogi zakonnego i kapłańskiego życia. Życzymy Darów Ducha św. w kierowaniu naszą Wspólnotą zakonną, oraz entuzjazmu i świętości św. Franciszka.

3. W przyszłą niedzielę Przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, domu klasztornego i sal katechetycznych.

4. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.

5. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej;
    • klas pierwszych – w poniedziałek o godz. 17.00,
    • klas drugich – we wtorek o godz. 17.00,