1. Dzisiaj Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - główny odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.00 - którą będą sprawować i wygłoszą Słowo Boże Ojcowie Karmelici. O godz. 19.00 - nabożeństwo ku czci NMP

• w Piątek – wspomnienie św. Łucji dziewicy i męczennicy.
    • w Sobotę – wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakramentu Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej
    • klas pierwszych – w poniedziałek o godz. 17.00,
    • drugich - we wtorek o godz. 17.00,
    • i trzecich - w środę o godz. 17.00.

4. Przez cały okres adwentu w sprzedaży sa wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom.

5. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.

6. W piątek 13 grudnia, Gimnazjum nr. 14 im. Jana Kasprowicza na Azorach, obchodzi dzień patrona szkoły w 153 rocznicę urodzin poety. O godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św.; w intencji nauczycieli, rodziców oraz uczniów.

7. n
  8. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom, życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa, niech Duch święty prowadzi nas drogą prawdy i jednoczy nas w pomnażaniu pokoju i dobra.