1. Dzisiaj o godz. 15.00 - adoracja Eucharystyczna w intencji pokoju, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich. O godz. 16.00 - Msza św., podczas której cztery siostry złożą, na ręce Ojca Gwardiana śluby zakonne. O godz. 19.00 - nabożeństwo różańcowe.

• W poniedziałek - święto św. Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza.
    • W piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 6:00, 7.30, 9:00, 10.30, 12:00, 18:00 i 20:00. Mszy św. o godz. 13.15 – nie będzie, o godz. 19.00 - procesja żałobna po kościele z modlitwami za zmarłych.
    • W Sobotę - wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (dzień zaduszny). Msze św. jak w dni powszednie, o godz. 17.45 - nabożeństwo żałobne, z modlitwami za zmarłych. O godz. 18.30 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
    • W Niedzielę – w tym dniu nasze wspólnoty franciszkańskie, modlą się w intencji zmarłych braci, sióstr, rodziców, krewnych i dobroczyńców Zakonu Franciszkańskiego.

3. Wierni, którzy nawiedzą, kościół lub kaplicę 1 i 2 listopada mogą, tylko raz dziennie dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.

4. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz dniach od 1 do 8 listopada i pomodlą się za zmarłych zyskują dla nich odpust zupełny.

5. Warunki uzyskania odpustu:
    • stan łaski uświęcającej,
    • Komunia św.,
    • modlitwa Ojcze nasz.., Wierzę w Boga,
    • oraz modlitwa w intencji Ojca świętego.

6. W miesiącu listopadzie, modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej, są wypominki. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne - w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.

7. Drodzy Parafianie! Jeśli ktoś chciałby należeć do Żywego Różańca, odczuwa wewnętrzną potrzebę połączenia się z innymi w modlitwie, to w naszej świątyni zmiany tajemnic różańcowych, odbywają się w każdą 1 sobotę miesiąca, po Mszy Św. o godzinie 18.30. Zapraszamy do wspólnotowej modlitwy. Kontakt w tej sprawie u O. Gwardiana Klaudiusza w zakrystii po Mszach św.

8. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.