1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

• w poniedziałek - wspomnienie św. Hieronima - kapłana i doktora Kościoła.
    • we wtorek - wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus. Rozpoczęcie „Triduum” - nabożeństwa, przygotowującego nas do uroczystości św. Franciszka z Asyżu, połączone z Mszą św. i okolicznościową homilią, na Mszy św. o godz. 18.30.
    • w środę – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
    • w czwartek – o godz. 9.00 - udamy się z posługą sakramentalną do chorych naszej parafii. O godz. 16.30 - koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. Również w tym dniu o godz. 18.30 - wieczorna Msza św. po niej nabożeństwo tzn. „Transitus” (wspomnienie błogosławionej śmierci św. Franciszka), które poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.
    • w piątek – Uroczystość Świętego Ojca naszego Franciszka. O godz. 16.30 – spowiedź dzieci i młodzieży naszej parafii, o godz. 17.00 - Msza św. dla nich o godz. 17.45 nabożeństwo różańcowe. O godz. 18.30 Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni, będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.45, a niedziele o godz. 19.00. Prowadzić je będą:
    • w poniedziałki – Franciszkański Zakon Świeckich,
    • we wtorki - Akcja Katolicka,
    • w środy - dzieci,
    • w czwartki – Koło Przyjaciół Radia Maryja,
    • w piątki - Liturgiczna Służba Ołtarza,
    • w soboty – Róże Żywego Różańca,
    • w niedziele – kapłani.

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.