W poniedziałek - wspomnienie św. Marty.
    W środę - wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera.
    W czwartek - wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego bp. i Doktora Kościoła. O godz. 9.00 udamy się posługą duszpasterską do chorych naszej parafii. O godz. 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    W  piątek – Uroczystość NMP Anielskiej z Porcjunkuli. W tym dniu wierni, którzy pobożnie nawiedzą kościół franciszkański, będą w stanie łaski uświęcającej i przyjmą Komunię Św. mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Również dzisiaj wypada I piątek miesiąca o 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa a o 18.30 Msza św. w intencji Misji Św. i misjonarzy.

2. W tym tygodniu rozpoczynam miesiąc sierpień, który w tradycji polskiej poświęcony jest NMP. Polecajmy Matce najświętszej wszystkie nasze codzienne problemy prosząc Ją o wstawiennictwo u swego umiłowanego Syna. Jest to również miesiąc trzeźwości, dlatego módlmy się też za tych którzy podjęli się abstynencji i walkę z alkoholizmem, aby Chrystus pozwolił im przezwyciężyć nałóg.

3. W ubiegłą niedzielę po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii kwestowali na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia. Zebrano kwotę wys. 3. 062 zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać.”

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.  Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.