1. Dzisiaj o godz. 15.00 - adoracja Eucharystyczna, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich, o godz. 16.00 - Msza św. dla nich.
    O godz. 19.00 - nabożeństwo czerwcowe.

w środę – święto św. Tomasza Apostoła.

w czwartek - o godz. 9.00 udamy się posługą duszpasterską do chorych naszej parafii. O godz. 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.

w piątek – o godz. 18.00- Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o godz. 18.30 Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.

3. W miesiącach wakacyjnych: lipcu i w sierpniu, nie będzie Mszy św. w dni powszednie o godz. 7.30.

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.