Ogłoszenia - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja - 6 XII

W Czwartek 6 XII 2012 o godz. 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.

Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja - 8 XI

W czwartek 8 litopada 2012 o godz. 17.00 - Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.

Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja

W Czwartek 4 października  br o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.

Marsz w obronie wolnych mediów

Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza na wzięcia udziału w marszu w obronie wolnych mediów, do Warszawy dnia 29 września br, pod hasłem: „ Obudź się Polsko, obudź się Katoliku”. Wyjazd o godz. 6.00 z pętli autobusowej. Koszt przejazdu: 50 zł. Zapisy w zakrystii po Mszach św. prosimy przy zapisach podać nr. PESEL-u do ubezpieczenia.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.