ojciec Pio 
Gąszczyk

o. Pio Gąszczyk  gwardian klasztoru

  • wstąpienie - 14.08.2002;
  • profesja wieczysta - 4.10.2007;
  • święcenia diakonatu - 23.05.2009;
  • święcenie kapłańskie - 17.05.2014;
  • opiekun młodzieżowej Grupy parafialnej - BMW - Być Mocnym Wiarą, Róż Różańcowych.
o Klaudiusz Bartos

o. Klaudiusz Bartos – proboszcz parafii

  • wstąpienie - 14.08.1994;
  • profesja wieczysta - 4.10.1999;
  • święcenia diakonatu - 10.06.2000;
  • święcenia kapłańskie - 19.05.2001.
  • mgr teologii – z zakresu Historii Kościoła;
  • opiekun Akcji Katolickiej,
  • opiekun i redaktor czasopisma Nasza Wspólnota.
o Salezy Brzuszek

o. Salezy Brzuszek;

  • wstąpienie - 31.08.1950;
  • profesja wieczysta - 4.10.1954;
  • święcenia diakonatu - 4.05.1958;
  • święcenia - kapłańskie 26.06.1958.
  • dr teologii – z zakresu dogmatyki.
o Leszek Dudzinski

o. Leszek Dudziński;

  • wstąpienie - 31.08.1950;
  • profesja wieczysta - 4.10.1956;
  • święcenia diakonatu - 28.10.1958;
  • święcenia kapłańskie - 8.12.1958.
  • Święceń kapłańskich udzielił Karol Wojtyła. Były to pierwsze udzielone świecenia kapłańskie biskupa Karola Wojtyły.
o Marcin Kordowisko

o. Marcin Kordowisko;

  • wstąpienie - 22.08.1963;
  • profesja wieczysta - 4.10.1970;
  • świecenia diakonatu - 19.06.1971;
  • święcenia kapłańskie - 17.06.1972;
  • mgr teologii;
o Albert Matuszczyk

o. Albert Matuszczyk;

  • wstąpienie - 26.09.1957;
  • profesja wieczysta - 21.09.1962;
  • świecenia diakonatu - 21.09.1965;
  • święcenia kapłańskie - 26.03.1966.
o Manswet

o. Manswet Zawada

  • wstąpienie - 15.08.1990;
  • profesja wieczysta - 17.09.1994;
  • świecenia diakonatu - 28.09.1994;
  • święcenie kapłańskie - 13.05.1995.
  • opiekun Liturgicznej Służby Ołtarza.
o Benedykt Kordula

o. Benedykt Kordula

  • wstąpienie - 14.08.1999;
  • profesja wieczysta - 4.10.2004;
  • święcenia diakonatu - 14.05.2005;
  • święcenia kapłańskie - 13.05.2006.
  • Opiekun Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
o Tobiasz

o. Tobiasz Szczepaniak

  • wstąpienie - 14.08.2005;
  • profesja wieczysta - 4.10.2010;
  • święcenia diakonatu - 14.05.2011;
  • świecenia kapłańskie - 19.05.2012;
  • opiekun Oazy Rodzin.
o Rafal Waluch

o. Rafał Waluch

  • wstąpienie - 14.08.2010;
  • profesję wieczysta - 4.10.2015;
  • święcenia kapłańskie - 20.05.2017;
  • Opiekun Koła Przyjaciół Radia Maryja.
br Daniej Kozak

br. Daniel Kozak

  • wstąpienie - 14.08.2002;
  • profesja wieczysta - 28.09.2008.
  • Zakrystianin
   

RODO

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.