Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Stachiewicza - domki

ul. Chełmońskiego 4

3 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Niska - domki

ul. Stachiewicza 40

4 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Modrzejewskiej 18

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Berwińskiego - domki

ul. Stachiewicza 40A

5 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Naukowskiego - domki

ul. Makowskiego 8

6 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Wielkotyrnowska - domki

ul. Ehrenberga - domki

ul. Palacha 15

 
7 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Elsnera 24

ul. Wielkotyrnowska 20

8 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Makowskiego 18

ul. WIelkotyrnowska 39

9 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Makowskiego 20

10 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Weissa 8

ul. Weissa 20

11 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Lentza 6

ul. Lentza 4

12 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Wysockiego - domki

ul. Murarska 3b i 3c

ul. Murarska 19

ul. Murarska - domki

13 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Lentza 2

ul. Weissa 18

 
14 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Weissa 14

ul. Weissa 16

15 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 4

ul. Chełmońskiego - domki

16 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Różyckiego 5
17 stycznia - czwartek od godz. 16:00 ul. Różyckiego 6
18 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 7

ul. Mehoffera - domki

ul. Gdyńska - domki

ul. Elsnera - domki

19 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy 1, 3, 5, 7
20 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy 9, 11, 13, 15

ul. Radzikowskiego - domki

 
21 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14B

ul. Jaremy 23

22 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14A

ul. Jaremy 25

23 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Pużaka - domki

ul. Pużaka 6

24 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Pużaka 8

ul. Czerwieńskiego - domki

25 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14

ul. Gnieźnieńska 26

26 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Gnieźnieńska 24

ul. Gnieźnieńska - domki

27 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Zygmuntowska - domki

ul. Gnieźnieńska 22

 
28 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 21

ul. Radzikowskiego 66

29 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Pużaka 2
30 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Radzikowskiego 72
31 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Czerwieńskiego 10

ul. Radzikowskiego 74

kolęda dodatkowa

1 lutego - piątek od godz. 16:00 kolęda dodatkowa

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.