Liryka Franciszkańska - Sancti Francisce et Clara orate pro nobis - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Liryka Franciszkańska - Sancti Francisce et Clara orate pro nobis

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: sobota, 23 wrzesień 2017 16:44
Odsłony: 572

W niedzielę 1 października rozpoczynamy Triduum przed Uroczystością św. Franciszka. Z tego względu o godz. 19.00, zamiast nieszporów, zapraszamy na wieczór z Liryką Franciszkańską w wykonaniu p. Magdaleny Markiewicz, aktorki i wokalistki krakowskiej, oraz p. Marka Skrukwy, teologa i muzyka. Wstęp wolny.

Liryka franciszkańska to program artystyczny prezentujący fragmenty tekstów św. Franciszka z Asyżu oraz poetów takich jak: Marek Skwarnicki („Franciszek z Asyżu”), Wacław Iwaniuk ("Święty Franciszek") czy Kazimiera Alberti ("Święta Klara"). Recytowanemu słowu towarzyszy nastrojowa oprawa muzyczna.

Informacja o wydarzeniu i informacje o artystach

Zdjęcia z "Wieczoru poezji i twórczości św. Jana Pawła II" w wykonaniu Magdaleny Markiewicz i Marka Skrukwy

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.