1. Dzisiaj o godz. 16.30 Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem, pasyjnym.
    We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30 Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W dni powszednie nabożeństwo drogi krzyżowej - od poniedziałku do piątku - o godz. 18.00.

- w poniedziałek nabożeństwo drogi krzyżowej prowadzi Franciszkański Zakon Świeckich,
    - we wtorek - Akcja Katolicka,
    - w śro­dę - Róże Żywego Różańca, w czwartek- Koło Przyjaciół Radia Maryja,
    - w piątek - Liturgiczna Służba Ołtarza,
    - w sobotę - nabożeństwo różań­cowe prowadzą - duszpasterze.

2. W niedziele 24 lutego o godz. 15.30 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

3. Dzisiaj, po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, klasztoru i sal katechetycznych.

4. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć płytę DVD z Peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego. W zakrystii przyjmujemy zgłoszenia na film z peregrynacji.

5. Dnia 19 lutego odbędzie się akcja honorowego oddawania Krwi w XIV L.O. przy ul. Chełmońskiego 24. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy pragną w ten sposób pomóc drugiemu człowiekowi.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej świątyni i klasztoru; życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa, aby Duch Święty prowadził nas drogą prawdy i jednoczył nas w pomnażaniu pokoju i dobra.