Pieta - Schio - Włochy

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
    • We wtorek: wspomnienie świętych męczenników – Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy.
    • W środę: wspomnienie św. Kolety z Corbie, dziewicy.
    • W sobotę: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  3. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, będziemy przeżywać 31. Światowy Dzień Chorego, z ustanowienia papieża św. Jana Pawła II. O godz. 13.15 odbędzie się Msza święta dla Chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia.
  4. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy o godz. 17.00:
    • w poniedziałek klasy szóste;
    • we wtorek klasy siódme;
    • w środę klasy ósme.
  5. Dyrektor i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 113 w Krakowie serdecznie zapraszają w dniu 7 lutego 2024 r. (środa) w godz. 17.00 – 18.30 dzieci urodzone w roku 2017, 2018 i 2019 wraz z rodzicami na „Dzień Otwarty Szkoły”. Rodzice będą mogli obejrzeć sale lekcyjne i zapoznać się z bazą szkoły, a dzieciom proponujemy zajęcia sportowe, komputerowe i plastyczne. Dzieci proszone są o przyniesienie obuwia sportowego. Zapraszamy do budynku szkoły przy ul. Stachiewicza 33.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszły do Wieczności: śp. Stanisława Karczewska oraz śp. Barbara Chudoba. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.