Ogłoszenia Duszpasterskie na 2 niedzielę Adwentu - 9.12.2012 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Ogłoszenia Duszpasterskie na 2 niedzielę Adwentu - 9.12.2012

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: niedziela, 09 grudzień 2012 15:10
Odsłony: 1233
  1. Dzisiaj – Na Mszy św. o godz. 10.30 - poświęcanie medalików dla dzieci komunijnych. O godz.19.00 - godzinki ku czci N.M.P.

W Poniedziałek - od godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    W Piątek - wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sak. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas pierwszych; w poniedziałek - o godz. 17.00, dla klas trzecich - we wtorek; o godz. 17.00, dla klas drugich - w środę o godz. 17.00.

4. Przez cały okres Adwentu w sprzedaży będą wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.

5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej oraz Bolesław Kosior radny Miasta Krakowa, organizator wystawy, członek Akcji Katolickiej Zapraszają na wystawę Maryjną pt. „Polskie Madonny”. Zorganizowaną z okazji święta naszej Parafii to jest Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Kraków ul. Chełmońskiego 41
    Wystawa będzie znajdować się w dolnej kaplicy Kościoła i zwiedzać ją będzie można w dwie kolejne niedziele 9 i 16 grudnia 2012 roku po każdej Mszy św. Wybrane zdjęcia można obejrzeć na stronie galerii.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.