Różaniec - Fatima

1. Obchodzimy dziś XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii zbierają dobrowolne ofiary, które zostaną przekazane na rzecz Papieskiej Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  2. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • We wtorek: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
    • W środę: Święto św. Łukasza, Ewangelisty. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Łukasz Kwiatkowski. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć serdeczne życzenia: zdrowia, darów Ducha Świętego i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, opieki Matki Niepokalanej i Świętego Patrona oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • W czwartek: wspomnienie św. Piotra z Alkantary, kapłana.
    • W piątek: Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej oraz miasta Krakowa.
    • W sobotę: wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
  4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmowane są wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściach z kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich wyraźnymi, drukowanymi literami. W zakrystii i kancelarii parafialnej można już również zamawiać intencje mszalne na rok 2024.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Leszek Dylowicz. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.