Archanioł Michał - Fonte Colombo

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera.
    • W środę: wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera.
    • W czwartek: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
    • W piątek: Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
    • W sobotę: wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę, 1 października, na Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast po Mszy świętej zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na spotkanie do salki katechetycznej.
  4. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy w naszej Świątyni nabożeństwa różańcowe. Będą one sprawowane przez cały październik od poniedziałku do soboty o godz. 17.45, a w niedziele o godz. 19.00. Różaniec poprowadzą:
    • w poniedziałki Franciszkański Zakon Świeckich;
    • we wtorki Akcja Katolicka;
    • w środy szafarze;
    • w czwartki Koło Przyjaciół Radia Maryja;
    • w piątki Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci;
    • w soboty Róże Żywego Różańca;
    • w niedziele kapłani.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Zygmunt Gorzkowski, śp. Jerzy Waga oraz śp. Elżbieta Żurek. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa oraz nieustannej opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.